Imprezy integracyjne

Relacje z imprez

Relacje z imprez integracyjnych

Integra Software

Relacje z imprez integracyjnych

Integra T-Football World Cup 2022

Nawiązując do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze, na przełomie grudnia 2022 i stycznia 2023 roku odbył się turniej gry w „Piłkarzyki” Integra T-Football World Cup 2022, w którym uczestniczyła kadra firmy Integra Software. 

Na początku turnieju Integra T-Football World Cup 2022 uczestnicy w ramach losowania zostali  przydzieleni do drużyn, które wystąpiły podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata w 2022 w Katarze…


Spływ kajakowy 2022

W czerwcu 2022 odbył się spływ kajakowy na rzece Drawa, odcinek Borowo – Drawno.

Wyjątkowych emocji dostarczyła nam już trzecia edycja kajakowych poczynań. Tym razem oddaliliśmy się od siedziby firmy ponad 130 km. Nasze szeregi zasilili pracownicy, którzy na co dzień współpracują zdalnie. Dzięki temu mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać na żywo.

Pogoda była rewelacyjna a trasa zróżnicowana. Pierwszy odcinek był rozgrzewką do prawdziwych przygód, które czekały przepływając leśnymi odcinkami rzek…..


Spływ kajakowy 2021

W czerwcu 2021 odbył się spływ kajakowy na rzece Rega z miejscowości Resko do miejscowości Płoty.

Była to kolejna wyprawa kajakowa dla pracowników, Pogoda tka jak poprzednio dopisała. Po dojechaniu na miejsce zamieniliśmy wygodny bus na komfortowe kajaki i rozpoczęła się przygoda. Podczas pierwszego 10 km odcinka niepozorna rzeka niemal na każdym zakręcie zaskakiwała powalonymi drzewami i pięknym krajobrazem. Nie obyło się bez przymusowych “wysiadek” celem przepchnięcia kajaka przez przeszkodę. Po minięciu pierwszej elektrowni i ponownym zwodowaniu kajaków krajobraz zmienił się nie do poznania. Pod koniec drugiego odcinaka przedzieraliśmy się przez szerokie koryto zarośniętej rzeki.


Spływ kajakowy 2019

W czerwcu 2019 odbył się spływ kajakowy rzeką Parsęta na odcinku Miechęcino – Kołobrzeg.  

W dniu naszej imprezy integracyjnej pogoda była wręcz idealna, więc humory wszystkim dodatkowo dopisywały. Po dotarciu na miejsce wyprawy zostaliśmy „uzbrojeni” w kapoki, wiosła no i oczywiście w kajaki. Tak przygotowani ruszyliśmy ku przygodzie :). Podczas spływu nie zabrakło wywrotek i innych perypetii. Było dużo śmiechu i świetnej zabawy. Oczywiście jak to mamy w zwyczaju nie zabrakło poczęstunku – tym razem przy ognisku.


Integra T-Football World Cup 2018

Nawiązując do Mistrzostw Europy Piłki Nożnej we Francji, na przełomie czerwca i lipca 2018 roku odbyły się zawody Integra T-Football World Cup 2018, w których uczestniczyła kadra firmy Integra Software.

Na początku zawodów Integra T-Football World Cup 2018 uczestnicy w ramach losowania zostali  przydzieleni do drużyn, które wystąpiły podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata w 2018 w Rosji. Drużyny dwuosobowe zostały przypisane do grup, w których uczestnicy zmagali się podczas eliminacji do fazy finałowej zawodów futbolu stołowego systemem meczy „każdy z każdym”. Integra T-Football World Cup 2018 składał się z 2 etapów; fazy grupowej i fazy finałowej (ćwierćfinałów, półfinałów
i finału).


Impreza integracyjna na wodzie – Jarosławiec 2017

Pod koniec lata odbyła się impreza integracyjna dla kadry firmy Integra zorganizowana blisko nadmorskiej miejscowości Jarosławiec nad jeziorem Wicko.

Imprezę połączono z kursem umożliwiającym zdobycie uprawnień – Patentu sternika motorowodnego zapewniając kadrze firmy wejście do „motorowodnego świata”. Uczestnicy imprezy mieli okazję pływać łodziami motorowymi i skuterami wodnymi. Bardzo ważnym czynnikiem w tego typu imprezie są warunki pogodowe. W tym dniu pogoda była optymalna, co dodatkowo zachęcało do uczestnictwa w imprezie.


Zawody kartingowe Integra Cup V 2016

We wrześniu 2016 roku na koszalińskim torze kartingowym odbyły się zawody Integra CUP V.

W dniu zmagań pogoda była wręcz idealna, co było dodatkową zachętą, aby przyjść na zawody. Kadra pracowników firmy Integra dopisała i przybyła licznie na zawody wraz z rodzinami. Pracownicy w trakcie imprezy mieli m.in. możliwość współzawodnictwa w zawodach gokartowych oraz dodatkowo dla chętnych po raz kolejny w tym roku została przygotowana atrakcja – Astrotraining. Urządzenie te posiada specjalny elektryczny napęd, który przenosi obroty na system stalowych obręczy dostarczając umieszczonej
w nim osobie niezapomnianych wrażeń. Podczas imprezy panowała świetna atmosfera. 


Zawody strzeleckie 2016

We wrześniu 2016 roku odbyły się zawody strzeleckie.

W dniu zawodów pogoda była wręcz idealna, co było dodatkową zachętą, aby przyjść na zmagania. Kadra  firmy Integra dopisała i przybyła licznie na zawody wraz z rodzinami. Pracownicy w trakcie imprezy mieli m.in. możliwość odbycia treningów na strzelnicy, współzawodnictwa w zawodach strzeleckich oraz dodatkowo dla chętnych w tym roku została przygotowana nowa atrakcja – Astrotraining. Urządzenie te posiada specjalny elektryczny napęd, który przenosi obroty na system stalowych obręczy dostarczając umieszczonej w nim osobie niezapomnianych wrażeń.


Zawody futbolu Integra T-Football Euro 2016

Nawiązując do Mistrzostw Europy Piłki Nożnej we Francji, w czerwcu 2016 roku odbyły się zawody Integra T-Football Euro 2016, w których uczestniczyła kadra firmy Integra Software.

Na początku zawodów Integra T-Football Euro 2016 uczestnicy w ramach losowania zostali przydzieleni do drużyn, które wystąpiły podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy EURO 2016 we Francji. Drużyny dwuosobowe zostały przypisane do grup, w których uczestnicy zmagali się podczas eliminacji do fazy finałowej zawodów futbolu stołowego systemem meczy „każdy z każdym”. Integra T-Football Euro 2016 składał się z 2 etapów; fazy grupowej i fazy finałowej (ćwierćfinałów, półfinałów i finału).


Zawody Kartingowe Integra Cup IV 2015

W czerwcu 2015 roku odbyły się zawody Integra CUP IV na koszalińskim torze kartingowym, w których uczestniczyli pracownicy firmy Integra Software.

Na początku zawodów Integra CUP IV uczestnicy zostali losowo przydzieleni do grup, w których zmagali się podczas zawodów kartingowych się z pozostałymi osobami przydzielonymi do danej grupy. Integra CUP IV składała się z 4 etapów, z czego podczas pierwszych trzech, z każdej grupy do kolejnego etapu przechodziły po 2 osoby. W finale pozostało czterech uczestników, którzy zmagali się o pierwsze miejsce.


Zawody Kartingowe Integra Cup III 2014

We wrześniu 2014 roku odbyły się na Koszalińskim torze kartingowym zawody Integra Cup III 2014. W zawodach uczestniczył zespół firmy Integra Software.

W trakcie trwania Integra CUP III uczestnicy zostali losowo przydzieleni do drużyn, w których musieli się zmagać z przeciwnymi drużynami m.in. w zawodach kartingowych, jeździe sprawnościowej na rowerze i samochodem z założonymi alkogoglami, biegu farmera, przeciąganiu liny oraz samochodu.


Zawody Kartingowe Integra Cup II 2013

W czerwcu 2013 roku  na Koszalińskim torze kartingowym odbyły się zawody Integra Cup II 2013. W zawodach uczestniczył zespół firmy Integra Software.

Impreza zaczęła się od treningu przeznaczonego dla uczestników zawodów. Następnie przeprowadzono eliminacje, podczas których wyłoniono 5 finalistów.

Duże emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w finałowym wyścigu.
Po wyścigu zwycięzcom zostały wręczone okolicznościowe puchary.


Zawody strzeleckie 2013

W czerwcu 2013 roku odbyły się zawody strzeleckie. W zmaganiach uczestniczyli Pracownicy firmy Integra wraz z rodzinami.

Duże emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w turnieju. Po strzelaniu zwycięzcom zostały wręczone okolicznościowe puchary.


Zawody Kartingowe Integra Cup I 2012

W wrześniu 2012 roku odbyły się na Koszalińskim torze kartingowym zawody Integra Cup I. W zawodach uczestniczył zespół firmy Integra Software.

Impreza zaczęła się od treningu przeznaczonego dla uczestników zawodów. Następnie przeprowadzono eliminacje, podczas których wyłoniono 5 finalistów.

Duże emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w finałowym wyścigu.
Po wyścigu zwycięzcom zostały wręczone okolicznościowe puchary.


Wycieczka do Pragi

W ramach integracji tym razem wybraliśmy się do Pragi. Pracownicy naszej firmy mogli zobaczyć najciekawsze zabytki tego pięknego miasta. Największym zainteresowaniem cieszyła się mimo wszystko miejscowa kuchnia. 


Turniej bowlingowy

Uczestnikami turnieju byli Pracownicy firmy Integra, ich osoby towarzyszące oraz zaproszeni goście. Wśród przybyłych w drodze losowania wyłoniono 6 drużyn. Zwycięski team otrzymał statuetki, a wszyscy uczestnicy dyplomy. Po zakończonym turnieju udaliśmy się na kolację do restauracji.


Paintball

Pracownicy naszej firmy poza ciężką pracą mają również czas na integrację. Tym razem był to paintball. Biegania i śmiechu było co nie miara. Dodatkowo po strzelaniu zjedliśmy wspólnie mięso z grilla oraz braliśmy udział w różnych innych zabawach.