Integra T-Football World Cup 2018

Integra Software

Nawiązując do Mistrzostw Europy Piłki Nożnej we Francji, na przełomie czerwca i lipca 2018 roku odbyły się zawody Integra T-Football World Cup 2018, w których uczestniczyła kadra firmy Integra Software.

Na początku zawodów Integra T-Football World Cup 2018 uczestnicy w ramach losowania zostali  przydzieleni do drużyn, które wystąpiły podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata w 2018 w Rosji. Drużyny dwuosobowe zostały przypisane do grup, w których uczestnicy zmagali się podczas eliminacji do fazy finałowej zawodów futbolu stołowego systemem meczy „każdy z każdym”. Integra T-Football World Cup 2018 składał się z 2 etapów: fazy grupowej i fazy finałowej-ćwierćfinałów, półfinałów i finału.

Ogromne emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w zawodach. Na końcu imprezy zwycięzcom zostały wręczone nagrody. Finaliści zawodów otrzymali bilety na mecz piłki nożnej Polska – Łotwa w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy w 2020 roku oraz gadżety
z motywem MŚ. Ponadto najlepszym uczestnikom turnieju zostały dodatkowo wręczone bilety na mecz piłki nożnej Polska – Łotwa oraz firmowe piłki Adidas Telstar 18. Pozostałe drużyny, otrzymały upominki nawiązujące do Mistrzostw Świata 2018.

Wyniki zawodów:

  1. miejsce zajęła drużyna Senegalu w składzie: Robert Ś. i Jarosław K.
  2. miejsce zajęła drużyna Szwajcarii w składzie: Michał M. i Łukasz G.
  3. miejsce zajęła drużyna Brazylii w składzie: Grzegorz D. i Marek B.

Klasyfikacja „Króla Strzelców”:

  1. miejsce – Jarosław K., średnia 9 bramek na mecz
  2. miejsce – Arkadiusz G. ex aequo z Grzegorzem D., średnia 8 bramek na mecz
  3. miejsce – Łukasz G., średnia 6 bramek na mecz

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za zaciętą walkę, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.