Zawody futbolu Integra T-Football Euro 2016

Integra Software

Nawiązując do Mistrzostw Europy Piłki Nożnej we Francji, w czerwcu 2016 roku odbyły się zawody Integra T-Football Euro 2016, w których uczestniczyła kadra firmy Integra Software.

Na początku zawodów Integra T-Football Euro 2016 uczestnicy w ramach losowania zostali przydzieleni do drużyn, które wystąpiły podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy EURO 2016 we Francji. Drużyny dwuosobowe zostały przypisane do grup, w których uczestnicy zmagali się podczas eliminacji do fazy finałowej zawodów futbolu stołowego systemem meczy „każdy z każdym”. Integra T-Football Euro 2016 składał się z 2 etapów; fazy grupowej i fazy finałowej (ćwierćfinałów, półfinałów i finału).

Ogromne emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w zawodach. Na końcu imprezy zwycięzcom zostały wręczone nagrody. Zwycięska drużyna zawodów otrzymała bilety na mecz piłki nożnej Polska – Dania w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku oraz koszulki z motywem Euro 2016. Ponadto najlepszym uczestnikom turnieju zostały wręczone firmowe piłki Adidas Beau Jeu Euro 2016 i koszulki z motywem Euro 2016. Pozostałe drużyny, otrzymały upominki nawiązujące do Mistrzostw Europy Euro 2016.

Wyniki zawodów:
1 miejsce zajęła drużyna Albanii w składzie: Robert Ś. i Jarosław K.

2 miejsce zajęła drużyna Węgier w składzie: Grzegorz D. i Maciej Ł.

Klasyfikacja „Króla Strzelców”:
1 miejsce
 – Jarosław K., średnia 8 bramek na mecz

2 miejsce – Grzegorz D. ex aequo z Krzysztofem I.,
średnia 7 bramek na mecz

3 miejsce – Michał M., średnia 6 bramek na mecz

4 miejsce – Agnieszka B., średnia 5 bramek na mecz

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za zaciętą walkę, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.