Zawody kartingowe Integra Cup V 2016

Integra Software

We wrześniu 2016 roku na koszalińskim torze kartingowym odbyły się zawody Integra CUP V.

W dniu zmagań pogoda była wręcz idealna, co było dodatkową zachętą, aby przyjść na zawody. Kadra pracowników firmy Integra dopisała i przybyła licznie na zawody wraz z rodzinami. Pracownicy w trakcie imprezy mieli możliwość współzawodnictwa w zawodach gokartowych  oraz dodatkowo dla chętnych  po raz kolejny w tym roku została przygotowana atrakcja – Astrotraining. Urządzenie te posiada specjalny elektryczny napęd, który przenosi obroty na system stalowych obręczy dostarczając umieszczonej w nim osobie niezapomnianych wrażeń. Podczas imprezy panowała świetna atmosfera. Nie zapomniano również o atrakcjach dla dzieci – przygotowano m.in. możliwość przejazdu gokartem pojedynczym dla większych oraz podwójnym dla rodzica wraz z mniejszym dzieckiem, przejazd mini quadem oraz skorzystanie z Astrotraining. Podczas zawodów nie zabrakło wspólnego, integracyjnego grillowania z poczęstunkiem dla wszystkich uczestników imprezy.

Na początku zawodów Integra CUP V uczestnicy zostali losowo przydzieleni do grup, w których zmagali się podczas zawodów kartingowych się z pozostałymi osobami przydzielonymi do danej grupy. Integra CUP V składała się z 3 etapów – eliminacji, półfinałów oraz finałów. W ostatnim etapie pozostało czterech uczestników, którzy zmagali się o pierwsze miejsce. 

Duże emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w zawodach. Na końcu imprezy zwycięzcom zostały wręczone puchary oraz dodatkowe nagrody.

Dla 3 najlepszych zawodników przygotowano specjalne puchary, a nagrodą główną był bilet na mecz piłki nożnej Polska – Dania w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku.

Wyniki Integra CUP V:

  1. miejsce zajął: Dominik T.
  2. miejsce zajął: Michał J.
  3. miejsce zajął: Tomasz S.