Zawody strzeleckie 2016

Integra Software

W dniu zawodów pogoda była wręcz idealna, co było dodatkową zachętą, aby przyjść na zmagania. Kadra firmy Integra dopisała i przybyła licznie na zawody wraz z rodzinami. Pracownicy w trakcie imprezy mieli m.in. możliwość odbycia treningów na strzelnicy, współzawodnictwa w zawodach strzeleckich oraz dodatkowo dla chętnych w tym roku została przygotowana nowa atrakcja – Astrotraining. Urządzenie te posiada specjalny elektryczny napęd, który przenosi obroty na system stalowych obręczy dostarczając umieszczonej w nim osobie niezapomnianych wrażeń. Podczas imprezy panowała świetna atmosfera. Nie zapomniano również o atrakcjach dla dzieci – przygotowano m.in. możliwość przejazdu gokartem pojedynczym dla większych oraz podwójnym dla rodzica wraz z mniejszym dzieckiem, przejazd mini quadem oraz skorzystanie z Astrotraining. Podczas zawodów nie zabrakło wspólnego, integracyjnego grillowania z poczęstunkiem dla wszystkich uczestników imprezy.

Uczestnicy przed przystąpieniem do pierwszego etapu mieli możliwość odbycia treningu w strzelaniu z broni krótkiej oraz długiej. W trakcie eliminacji wyłoniono z grona kilkudziesięciu jedynie 6 najlepszych strzelców, którzy mogli wziąć udział w finale.

Dla najlepszych uczestników zawodów strzeleckich czekały okazałe puchary, a zwycięzca otrzymał karnet na profesjonalny trening w strzelnicy UNIA ze strzelania z broni palnej różnego kalibru pod opieką doświadczonego instruktora.

Wyniki zawodów strzeleckich:

1 miejsce zajął: Michał T.

2 miejsce zajął: Michał J.

3 miejsce zajął: Natalia D.