Integra T-Football World Cup 2022

Integra Software

Nawiązując do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze, na przełomie grudnia 2022 i stycznia 2023 roku odbył się turniej gry w „Piłkarzyki” Integra T-Football World Cup 2022, w którym uczestniczyła kadra firmy Integra Software. 

Na początku turnieju Integra T-Football World Cup 2022 uczestnicy w ramach losowania zostali  przydzieleni do drużyn, które wystąpiły podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata w 2022 w Katarze. Drużyny dwuosobowe zostały przypisane do grup, w których uczestnicy zmagali się podczas eliminacji do fazy finałowej zawodów futbolu stołowego systemem meczy „każdy z każdym”. Integra T-Football World Cup 2022 składał się z 2 etapów: fazy grupowej i fazy finałowej-ćwierćfinałów, półfinałów i finału. 

Ogromne emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom biorącym udział w zawodach. Na końcu imprezy zwycięzcom zostały wręczone nagrody. Finaliści zawodów otrzymali puchary, bilety na mecz piłki nożnej w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy w 2024 roku, koszulki Reprezentacji Polski oraz pendrive. Pozostałe drużyny, otrzymały upominki w postaci pendrive.   

Wyniki zawodów: 

  1. miejsce drużyna Szwajcarii w skł.: Kacper M. i Arkadiusz G. 
  2. miejsce drużyna Meksyku w składzie: Robert Ś. i Jarosław K. 
  3. miejsce drużyna Urugwaju w składzie: Filip G. i Daniel M. 

Klasyfikacja „Króla Strzelców”: 

  1. miejsce – Kacper M., średnia 8 bramek na mecz 
  2. miejsce – Daniel M., średnia 7 bramek na mecz 
  3. miejsce – Jarosław K., średnia 7 bramek na mecz 

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za zaciętą walkę, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.